Cena wolności - Radio eR

CENA

"Cena Wolności" - niepodległościowy cykl w naszym radiu
2011-11-07
O wolność się walczy, za wolność płaci się dużą ceną. W najbliższy piątek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Przez najbliższe dni zapraszamy państwa na radiowy cykl „Cena Wolności”.


Pokazujemy tych, którzy mieli swój udział w odzyskiwaniu wolności na przestrzeni tych ostatnich lat i za tę walkę płacili. Dziś Ireneusz Haczewski, twórca skomplikowanych nadajników dla opozycyjnego w latach 80-tych Radia Solidarność z Lubelszczyzny. Ale pierwszych prób radiowych i szykan ze strony SB z tego powodu doświadczył już w latach 50-tych, jako nastolatek.

dźwięk - Ireneusz Haczewski (1)
Cena wolności 1

 

To był Jerzy Haczewski. A już teraz zapraszamy państwa do słuchania następnych głosów z cyklu „Cena Wolności”. Będziemy je emitować kilka razy w ciągu dnia do 11 listopada.
…..........................................................................................................................................................................................

O wolność się walczy, za wolność płaci się dużą ceną. W najbliższy piątek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Przez najbliższe dni zapraszamy państwa na radiowy cykl „Cena Wolności”. Pokazujemy tych, którzy mieli swój udział w odzyskiwaniu wolności na przestrzeni tych ostatnich lat i za tę walkę płacili. Dziś Ireneusz Haczewski, twórca skomplikowanych nadajników dla opozycyjnego w latach 80-tych Radia Solidarność z Lubelszczyzny.

dźwięk - Ireneusz Haczewski (2)
Cena wolności 2

 

To był Jerzy Haczewski. I już teraz zapraszamy państwa do słuchania następnych głosów z cyklu „Cena Wolności”, które będziemy emitować kilka razy w ciągu dnia do 11 listopada.

 


CENA PION 

Oryginalnie na radioer.pl